КЗ Обласна стоматологічна поліклініка Дніпропетровської області

Часи роботи: пн-пт 8:00-20:00 субота(чергування) 9:00-15:00 вихідний неділя

Час роботи додаткових відділень:
рентгенкабінет з 8.00 до 19.00 пн, вт, ср, чт, пт
з 9.00 до 13.00 субота
вихідний неділя
фізіотерапевтичний кабінет
непарні числа 13.00-19.00, парні числа 9.00-15.00
вихідний субота, неділя
  • (056) 744-15-79
  • (050) 635-96-85
  • (098) 414-42-44
м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського , будинок 65. Філія КЗ "ОСП": ж/м Тополя вул.Панікахи, 19. Телефон реєстратури філії:
(056) 765 28 95
https://www.facebook.com/ospdpr/

керівництво кз"осп"

Головний лікар КЗ "ОСП" : Яловий Леонід Микитович __________________________________________ телефон приймальної головного лікаря (056)744 58 41 __________________________________________ Заступник головного лікаря КЗ "ОСП" з медичних питань: Ступак Ірина Леонідівна телефон: (056)375 58 98

Терапевтична стоматологія (відділення № 1 - на Грушевського 65, відділення №2 - на Панікахи 19)

Лікувальна стоматологічна допомога дорослим: • реставрація зубів та пломбування високоякісними фотополімерними, склоіномерними, композитними матеріалами • високотехнологічна обробка кореневих каналів, пломбування сучасними матеріалами • використання операційного мікроскопу для обробки та проходження складних кореневих каналів, видалення сторонніх тіл з кореневих каналів • зняття зубних відкладень ультразвуковим приладом • шинування рухомих зубів скловолоконними стрічками • відбілювання зубів • гігієнічне навчання

Лікувальне відділення №1

Завідувач відділенням : Проців Ольга Володимирівна

Часи роботи лікарів за змінами :
Непарні числа місяця 8.00-14.00(перша зміна),
парні числа 14.00-20.00 (друга зміна):

Лікарі стоматологи-хірурги:
Беспалов Кирило Михайлович,
Давидовська Олександра Іванівна.

Лікарі стоматологи-терапевти:
Будко Людмила Миколаївна,
Громова Світлана Іванівна,
Малевич Олексій Олегович,
Мітрофанова Олена Леонідівна,
Пилипенко Катерина Миколаївна,
Собетова Валентина Єгорівна,
Ясницька Галина Георгіївна.

Непарні числа 14.00-20.00 (друга зміна),
парні числа 8.00-14.00 (перша зміна)

Лікарі стоматологи-хірурги:
Дейнега Алла Григорівна
Ейсмунд Петро Анатолійович

Лікарі стоматологи-терапевти:
Боць Олена Макарівна
Волошина Зоя Миколаївна
Мороз Оксана Василівна
Мурсалова Саіда Гудратівна
Печена Вікторія Генадіївна
Підгаєвська Наталля Володимирівна
Христенко-Славущев Борис Сергійович
Яблонська Яна Василівна.

Лікар пародонтолог:
Бровкіна Олександра Василівна

Лікувальне відділення №2 (ж/м Тополя)

Завідувач відділенням - Скиба Дмитро Анатолійович

__________________Непарні числа 8.00-14.00, парні числа 14.00-20.00
Лікарі стоматологи-терапевти:
Бакова Тетяна Михайлівна,
Вербицька Тетяна Леонідівна,
Калінкіна Іванна Валентинівна,
Пшенова Тетяна Анатоліївна,
Плеханова Олена Анатоліївна ,

_________________Непарні числа 14.00-20.00, парні числа 8.00-14.00
Лікарі стоматологи-терапевти:
Соколова Наталія Валентинівна,
Селезень Лариса Іванівна,
Тарасевич Наталія Борисівна,
Яремчук Лариса Сергіївна;

Військомат:
Плінська Тамара Григорівна;

Лікар стоматолог-хірург 12.00-18.00
Бобкова Олена Валер’янівна;

Хірургічна стоматологія

хірургічна стоматологічна допомога

Видалення зруйнованих зубів та коренів, що не можуть бути проліковані терапевтично або є причиною запалення. Резекція верхівки кореня - операція скерована на збереження зубу (за показаннями). Хірургічне лікування слизової оболонки ротової порожнини.

Дентальна імплантація

Вживлення штучних коренів зубів для подальшого зубопротезування.

Вживлення штучних коренів зубів у кісткову тканину щелеп для подальшого зубопротезування.

Ортопедична стоматологія (зубопротезування)

Завідувач відділенням: Максудов Яшар Ісбатович

Непарні числа 8.00-14.00, парні числа 14.00-20.00

Лікарі стоматологи-ортопеди:

Біляєв Юрій Вікторович ,
Корінь Сергій Олександрович ,
Лапін Костянтин Володимирович ,
Олійник Віталій Вікторович ,
Якушев Едуард Володимирович,
Яловий Ігор Леонідович

Непарні числа 14.00-20.00, парні числа 8.00-14.00

Лікарі стоматологи-ортопеди:

Гатило Сергій Анатолійович,
Золотарьов Олександр Сергійович,
Максудов Вагід Ісбатович ,
Павленко Наталія Петрівна ,
Ходасенко Валерій Миколайович ,
Шрам Сергій Сергійович,
Яловий Ігор Леонідович.